21 marca gościliśmy dzieci z przedszkola nr 2 w Bartoszycach, które przygotowały dla naszych Mieszkańców piękne i kolorowe przedstawienie z okazji pierwszego Dnia Wiosny.
21 marca gościliśmy dzieci z przedszkola nr 2 w Bartoszycach, które przygotowały dla naszych Mieszkańców piękne i kolorowe przedstawienie z okazji pierwszego Dnia Wiosny.